Blog

 • 27/02/2023 0 Komentarze
  Kolory ziemi czy szarość i czerń? Kolory we wnętrzach.

  Każdy, to przynajmniej raz stanął przed zadaniem urządzenia przestrzeni doskonale wie, jak ciężko jest ten proces przeprowadzić. Mieszkanie, dom czy nawet jedno pomieszczenie musi być przecież nie tylko funkcjonalne, ale i wizualnie atrakcyjne. Dobrze także, jeśli dana przestrzeń idealnie oddaje nasz charakter oraz upodobania. Inna trudna kwestia to oczywiście dobór kolorów. W branży dekoratorskiej stale trwa spór dotyczący tego, jaka paleta barw jest najlepsza. Walka dotyczy oczywiście kolorów ziemi oraz szarości i czerni we wnętrzach.

  Dowiedz się więcej
 • 24/01/2023 0 Komentarze
  Jak urządzić mieszkanie na wynajem?

  Inwestowanie w nieruchomości już od wielu lat cieszy się dosyć sporą popularnością. Aby jednak czerpać należyte korzyści, właśnie z takiej formy inwestowania należy we właściwy sposób przygotować daną nieruchomość. Zazwyczaj wynajmujemy mieszkania, więc w poniższym wpisie postaramy się podpowiedzieć Ci jak urządzić taką nieruchomość na wynajem. O czym pamiętać i jakich błędów nie popełniać? Koniecznie czytaj dalej!

  Dowiedz się więcej
 • 28/12/2022 0 Komentarze
  Czym charakteryzują się nowoczesne wykończenia wnętrz?

  Moda zmienia się jak w kalejdoskopie. Także, jeśli chodzi o wykończenie wnętrz. Na rynku pojawiają się nowe rozwiązania i sposoby aranżacji — ciężko za tym wszystkim nadążyć! Każdy chciałby przecież żyć w przestrzeni, która jest atrakcyjna wizualnie i bardzo funkcjonalna. Czy da się w ogóle połączyć te dwa warunki? Tak! Nowoczesne wykończenia wnętrz oferują świetne połączenia piękna i funkcjonalności. Czym jednak charakteryzują się właśnie takie wykończenia? Wszystko postaramy się wytłumaczyć w tym wpisie. Koniecznie czytaj go dalej, jeśli zainteresował Cię temat nowoczesnego wykończenia wnętrz.

  Dowiedz się więcej
 • 21/12/2022 0 Komentarze
  Jak powinno wyglądać funkcjonalne mieszkanie?

  Zazwyczaj podczas urządzania naszego wymarzonego mieszkania skupiamy się na stylu, w którym chcemy skompletować poszczególne elementy. Mniejszą uwagę poświęcamy ich odpowiedniemu rozmieszczeniu. Taka nieuwaga prowadzi do późniejszych problemów.

  Dowiedz się więcej
 • 21/12/2022 0 Komentarze
  Jak dobierać kolor wnętrz?

  Wymarzona przestrzeń powinna być skrojona do naszych potrzeb i upodobań. Niestety, urządzenie jej to prawdziwa sztuka. Zazwyczaj wątpliwości pojawiają się już na etapie projektowania mieszkania czy domu i dotyczą między innymi wyboru koloru wnętrz.

  Dowiedz się więcej
 • 12/10/2022 0 Komentarze
  Mała łazienka - jaki prysznic wybrać?

  Łazienka to pomieszczenie, które ma naprawdę wielki potencjał aranżacyjny. Wiele osób traktuje ja nieco po macoszemu podczas urządzania swojego mieszkania – to błąd, bo można stworzyć w niej stylową przestrzeń, która będzie zachwycać funkcjonalnością. Do tego potrzebne są jednak odpowiednie elementy wyposażenia jej.

  Dowiedz się więcej
 • 26/10/2021 0 Komentarze
  Układ funkcjonalny – od czego zacząć urządzanie mieszkania?

  Kupiliśmy mieszkanie lub dom. Od czego zacząć jego urządzanie? Większość ludzi myśli o kolorze ścian, podłóg albo kobaltowej kanapie, którą widzieli ostatnio w salonie meblowym. W pierwszej kolejności warto jednak zaplanować układ przestrzenny pod względem funkcjonalnym i
  ergonomicznym.

  Dowiedz się więcej