O nas

Aranżacja wnętrz

Projektujemy atrakcyjne wnętrza i budynki, stawiając na ich funkcjonalność.

Świadczymy usługi projektowania architektonicznego oraz projektowania wnętrz budynków mieszkalnych i usługowych w wielu miastach w Polsce takich jak m.in. Warszawa i Łódź. MADPLAN to profesjonalna i kompleksowa opieka nad całym procesem projektowania i wykończenia mieszkania lub domu. Oferujemy pomoc w wyborze lokalu, pomoc w wyborze wykonawców, nadzór nad nimi zapewniający poprawne wykonanie zaplanowanych prac, pomoc w doborze wyposażenia, dodatków i dekoracji.

 

Tworzymy nowoczesne aranżacje wnętrz, w tym kuchni, salonów, łazienek i całych mieszkań. Stawiamy na funkcjonalność i styl odpowiadający gustom inwestorów. MADPLAN posiada aktywną sieć partnerów, wykonawców i dostawców produktów wykończeniowych. Nasze studio aranżacji zaprasza do kontaktu!

Kontakt

Architekt

Anita Malinowska

O nas

To założycielka i główny architekt firmy MADPLAN, absolwentka wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej oraz członek Izby Architektów RP. Doświadczenie zdobywała w biurach projektowych na terenie Warszawy, przy pracach nad budynkami mieszkaniowym i usługowymi. Zajmuje się m.in. projektowaniem domów, mieszkań, biur i innych obiektów użyteczności publicznej oraz wystrojem wnętrz. Jeżeli więc marzy Ci się aranżacja salonu, łazienki lub kuchni zgodna z najnowszymi trendami i Twoimi oczekiwaniami – trafiłeś na właściwą osobę.

Wizualizacje wnętrz

Jeżeli pragniesz zmienić aranżację kuchni, łazienki, salonu lub całego mieszkania...

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami! Projektowanie biur, budynków usługowych i innych obiektów użyteczności publicznej to nasza pasja. Efekty pracy zespołu możesz oglądać w takich miastach jak m.in. Warszawa, Łódź i Tomaszów Mazowiecki.

 

Zapraszamy na podstronę Kontakt lub do wysyłania wiadomości przez formularz kontaktowy!

hCaptcha