O nas O MADPLAN

O nas - aranżacja wnętrz

Projektujemy atrakcyjne wnętrza i budynki, stawiając na ich funkcjonalność.

Świadczymy usługi projektowania architektonicznego oraz projektowania wnętrz budynków mieszkalnych i usługowych w wielu miastach w Polsce takich jak m.in. Warszawa i Łódź. MADPLAN to profesjonalna i kompleksowa opieka nad całym procesem projektowania i wykończenia mieszkania lub domu. Oferujemy pomoc w wyborze lokalu, pomoc w wyborze wykonawców, nadzór nad nimi zapewniający poprawne wykonanie zaplanowanych prac, pomoc w doborze wyposażenia, dodatków i dekoracji. Tworzymy nowoczesne aranżacje wnętrz, w tym kuchni, salonów, łazienek i całych mieszkań. Stawiamy na funkcjonalność i styl odpowiadający gustom inwestorów. MADPLAN posiada aktywną sieć partnerów, wykonawców i dostawców produktów wykończeniowych. Nasze studio aranżacji zaprasza do kontaktu!

O nasNasz zespół

Anita Malinowska

Architekt

To założycielka i główny architekt firmy MADPLAN, absolwentka wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej oraz członek Izby Architektów RP. Doświadczenie zdobywała w biurach projektowych na terenie Warszawy, przy pracach nad budynkami mieszkaniowym i usługowymi. Zajmuje się m.in. projektowaniem domów, mieszkań, biur i innych obiektów użyteczności publicznej oraz wystrojem wnętrz. Jeżeli więc marzy Ci się aranżacja salonu, łazienki lub kuchni zgodna z najnowszymi trendami i Twoimi oczekiwaniami – trafiłeś na właściwą osobę.

O nas Kontakt

MADPLAN

Wizualizacje wnętrz Warszawa, Łódź


Jeżeli pragniesz zmienić aranżację kuchni, łazienki, salonu lub całego mieszkania, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami. Projektowanie biur, budynków usługowych i innych obiektów użyteczności publicznej to nasza pasja. Efekty pracy zespołu możesz oglądać w takich miastach jak m.in. Warszawa, Łódź i Tomaszów Mazowiecki. Od początku istnienia firmy dbamy o to, aby tworzyć dla Klientów nowoczesne wnętrza, zgodne z obowiązującymi trendami i gustem Zleceniodawcy. Wybierając nas, masz pewność, że projekt Twojego mieszkania, biura lub domu spełni Twoje oczekiwania. Czekamy na e-mail lub telefon!

madplan@madplan.pl
kom. 607 176 566

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

MADPLAN e-mail:madplan@madplan.pl, kom: 607 176 566, ul.Skarbka z Gór 19 C/15, 03-287 Warszawa